فن های ویژه

مشخصات فنی سانتریفوژهای آزمایشگاهی (ضد اسید- پی وی سی) :
سانتریفوژهای ضد اسید شرکت وی سی صنعت به دو صورت پی وی سی و با رنگ اپوکسی بر اساس جداول و مشخصات گبهاردت آلمان (بی نظیر ترین شرکت تهویه در سطح بین الملل) محاسبه شده و تولید می گردد. لذا فن های پی وی سی این شرکت از دقت در محاسبه و کیفیت تولیدی بالایی نسبت به سایر هواکش های پی وی سی که در بازار موجود می باشد برخوردار است.
نکته بسیار مهم در مورد سانتریفوژ ضد اسید این است که خروجی دستگاه پس از تولید با مقادیر محاسبه شده اختلافی حد اکثر تا 4% (استاندارد بین المللی) داشته باشد. شرکت وی سی صنعت با تجهیزات پیشرفته دستگاهها را پس از تولید تست کرده و خروجی آنها را کنترل می کند.
نکته حائز اهمیت دیگر در مورد سانتریفوژ بالانس پروانه های آنها می باشد که معمولاً به صورت استاتیک انجام می شود. ولی شرکت وی سی صنعت بالانس پروانه را بوسیله دستگاههای پیشرفته دینامیک انجام می دهد.

1- فن های سانتریفیوژ سقفی

2- فن های سانتریفیوژ رادیال فوروارد

 

درباره ما

شرکت مهندسی پارسی تک دارای رتبه بندی ویژه تجهیزاتی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و سابقه اجرای موفق بیش از صد پروژه بزرگ  در داخل و خارج از ایران در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی می باشد.مهندسان شرکت پارسی تک با تجربه همکاری با کارفرمایان و ناظران داخلی و خارجی در پروژه های بزرگ، آماده مشاوره، طراحی و انتخاب بهینه تجهیزات آن سازمان محترم می باشند.جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

خدمات ما