مشخصات فنی فیوم هودها

فیوم هود شیمیایی مجهز به پیش فیلتر کربن اکتیو و کاپ سینک و شیر آب و شیر گاز تولیدTOF و بدنه ساخته شده از پلیمر TRESPA ضد اسید،ضد آتش،ضد مواد شیمیایی و ضد رطوبت دارای شیشه ایمنی با مکانیزم اتوماتیک برقی تعادلی دارای سنسور الکتروموتور گیربکس ویژه و حرکت عمودی روان با دبی حدود 1200 متر مکعب در ساعت و صفحه کار از سرامیک یکپارچه BUCHTAL آلمان و کاپ سینک مجهز به TRAP خنثی سازی مواد شیمیایی و کلیدها و آلارم کنترل سیستم مجهز به شیر آب سرد با کنترل از بیرون و شیر گاز و کابل کشی های مربوطه و کلید ON-OFF برای راه اندازی فن و لامپ هالوژن میباشد.


بدنه هود

بدنه هود یا بصورت MDF با روکش ملامینه است و یا استینلس استیل 316L ضد خوردگی با صفحه بافل ETERNITE جهت ایجاد توربولانت بصورت یکپارچه و بدون درز بصورت یکپارچه ساخته میشود و کمترین درزی جهت جمع شدن میکروب و مواد شیمیایی وجود ندارد.

طراحی هود

طراحی هود یا بصورت محفظه مکعب کنار دیوار با کابینت پایین میباشد و یا بصورت : 1) کلاس I کمپانی LABCAIRE انگلستان که جریان هوا و تهویه گازهای سنگین و سبک درون هود بخوبی طراحی شده است. 2) هود به گونه ای طراحی شده که داخل هود از زوایای مختلف قابل رویت است. 3) هود جنبه آموزشی - تحقیقاتی هم دارد.


سطح کار هو

سطح کار هود بصورت پانل بزرگ سرامیک ضد اسید مجهز به لبه های ویژه سرامیک آئرودینامیکی تولید BUCHTAL آلمان میباشد.

کابینت مواد شیمیایی

در کنار فیوم هود شرکت پارسی تک یک قفسه مواد شیمیایی نصب میشود که دارای سیستم حرکت ریلی و آسان ،جای زیالد برای شیشه آلات و تهویه بخارات شیمیایی است و برداشتن شیشه های مواد شیمیایی دارای حداقل ریسک است.

پریز سه فاز هود

پریز سه فاز خارجی ارت دار و درب دار 380V/16A/IP55 روی پانل هود نصب میشود مجهز به سیستم الکترومگنت تولید SCHYLLER


زوار دور درها

دور درها زوار مخصوص PVC با آلومینیوم با مقطع T با رزین یا سیلیکون نصب میشود و نهایتا درها کاملا آب بندی میشود.

شیشه جلو هود SUCH

پلکسی گلس لامینه ضد انفجار خارجی بدون انبساط حرارتی مجهز به قاب ویژه و ریل مخصوص UV، بخارات، حرارت و مواد شیمیایی روی آن اثری ندارد.

صفحه ایجاد جریان توربولانت(بافل)

فیوم هود پارسی تک دو جداره است و بنابراین دقیقا همه هود بخوبی تهویه و گازهای خطرناک به خارج هدایت میشوند.

هود میکروبی

هود میکروبی ساخت کمپانی LABCAIRE انگلستان که تحت استاندارد DS و DIN با گواهینامه بین المللی تولید و تست شده است. دارای چندین فیلتر و پیش فیلتر تولید انگلستان مجهز محفظه خنثی سازی پسآب و فن EXP مجهز به سیستم کنترل اتوماتیک و تولید جریان لامینار VERTICAL LAMINAR FLOW


کانال تأسیسات

کانال تأسیساتی شیرآلات و الکتریکال بصورت کاملاً مجزا و قابل دسترس در کنار هود اجرا میشود.

فن

فن سانترافیوژ POLYPROPYLENE مجهز به الکتروموتور ضد جرقه

درباره ما

شرکت مهندسی پارسی تک دارای رتبه بندی ویژه تجهیزاتی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و سابقه اجرای موفق بیش از صد پروژه بزرگ  در داخل و خارج از ایران در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی می باشد.مهندسان شرکت پارسی تک با تجربه همکاری با کارفرمایان و ناظران داخلی و خارجی در پروژه های بزرگ، آماده مشاوره، طراحی و انتخاب بهینه تجهیزات آن سازمان محترم می باشند.جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

خدمات ما