هود بازویی  mobile fume extractor BioBase

برای انتقال سریع دود ،غبار،بخار،گازهای خطرناک و سمی به محیط خارج و یا دستگاه فیلتراسیون استفاده میشود. با استفاده از این دستگاه گازهای سمی در آزمایشگاه پخش نمیشود و هوای داخل تمییز باقی میماند. قطر لوله های بازویی در 3 سایز 15-10 -20 سانتی متر و طول بازو در دو اندازه 2 متر و 3 متر تولید میشود.

هودهای مفصلی (بازوئی) جهت تخلیه و جابجائی هوای محیط آلوده به دود از قبیل جوشکاری، لحیم کاری، تست موتور، پلیش و پرداختکاری قطعات بزرگ مانند فایبرگلاس و امثال آن که در زمان تولید آلودگی استقرار ثابتی ندارند، هودهای بازوئی با قابلیت و مانور بالا قادرند در هر نقطه از شعاع عملکرد خود متعادل و پایداربوده و قادر به جمع آوری دود و فیوم جوشکاری و ذرات و بخارات تولید شده از منبع آلودگی می باشند.

هودهای بازوئی متحرک (mobile fume extractor) می‏توانند به یک اگزوز فن فشار قوی بصورت مجزا و یا یک سیستم مرکزی شبکه متصل گردند.(امکان ارائه اگزوزفن فشارقوی مناسب با هود موضعی جوشکاری طبق سفارش مورد نیاز وجود دارد)، هود با بازوهای متحرک ممکن است در بازار با نام های هود جوشکاری، ایستگاه جوشکاری موضعی، هود فلکسی جوشکاری، هود بازوئی فلکسی، مکنده مقطعی دود جوشکاری، هود مکنده فیوم جوشکاری، هود جوشکاری مفصل دار، هود مفصلی دود نیز به کار برده شوند.

ویژگی ها:

- انعطاف پذیری و سهولت در استفاده زمان انجام کار

- سرویس و نگهداری بسیار آسان با کمترین خرابی و استهلاک

 - امکان طراحی و ساخت میزان مکش (جابجائی) هوا برای هر هود بازوئی بین 3000 الی 5000 متر مکعب بر ساعت

- مکنده مقطعی دود

- هود جوشکاری مفصل دار

 

   
 

 کتابچه سایر هودهای بازویی : برای دانلود کلیک کنید.

هود کانوپی و متحرک TOF

درباره ما

شرکت مهندسی پارسی تک دارای رتبه بندی ویژه تجهیزاتی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و سابقه اجرای موفق بیش از صد پروژه بزرگ  در داخل و خارج از ایران در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی می باشد.مهندسان شرکت پارسی تک با تجربه همکاری با کارفرمایان و ناظران داخلی و خارجی در پروژه های بزرگ، آماده مشاوره، طراحی و انتخاب بهینه تجهیزات آن سازمان محترم می باشند.جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

خدمات ما