شرکت مهندسی پارسی تک در 11 مرداد سال 1368 در تهران با هدف طراحی و توسعه موسسات پژوهشی، بهداشتی، آموزشی و صنعتی پایه گذاری شد. در طول 26 سال فعالیت مستمر موفق به اجرای بیش از 250 پروژه ارزشمند و ملی در طرحهای عمرانی در سراسر ایران و نیز کشورهای همسایه شده ایم. در حال حاضر شرکت پارسی تک نماینده اعضای چندین کمپانی معظم اروپایی،آمریکایی و چینی در ایران می باشد و در زمین های زر فعالیت می نماید:
1- سرامیک به ارائه سرامیک های بزرگ و خود تمیز شونده برای نمای ساختمانها، سرامیکهای    بزرگ با امکان چاپ فایل های دیجیتال
- سرامیک های ضد باکتری و ضد جرم برای استخرها  و آب نماها
- سیستم های نصب نمای سرامیکی و نیزارائه روشهای ویژه برای ساخت آب نماها و استخرهای سرامیکی که در معرض بارهای دینامیکی و ارتعاش هستند با استفاده از ملاط های کشسان
- سرامیک های تزیینی برای فضاهای داخلی و خارجی
2- آزمایشگاه ها: اجرای بیش از 200 پروژه تجهیز لابراتورهای بزرگ در طرحهای عمرانی ملی در داخل و خاج از کشور و نمایندگی انحصاری از چندین کمپانی معظم که بطور تخصصی تجهیز لابراتورها را تولید می کنند به شرکت پارسی تک توان بی رقیبی داده تا ساختمان های آزمایشگاهها را طراحی، تجهیز و آماده بهره برداری نمایند.
تمام عملیات بر اساس آخرین استانداردهای معتبر بین المللی و با استفاده از مدرن ترین  تجهیزات روز دنیا با قیمت متناسب و مقرون بصرفه و در نهایت امانت و درستکاری اجرا می شود.
3- معماری سبز: ارائه سیستم معماری منطبق بر محیط زیست و تجهیزات بسیار مدرن و هوشمند در ساخت و ساز یکی از رشته های فعال و پویا در شرکت مهندسی پارسی تک است.
آخرین پروژه های پارسی تک برج هوشمند سما در جهانشهر کرج و پروژه  O2در شهر Vancouverکانادا میباشد.
 

درباره ما

شرکت مهندسی پارسی تک دارای رتبه بندی ویژه تجهیزاتی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و سابقه اجرای موفق بیش از صد پروژه بزرگ  در داخل و خارج از ایران در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی می باشد.مهندسان شرکت پارسی تک با تجربه همکاری با کارفرمایان و ناظران داخلی و خارجی در پروژه های بزرگ، آماده مشاوره، طراحی و انتخاب بهینه تجهیزات آن سازمان محترم می باشند.جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

خدمات ما